GPN SCÂNTEIA:

Grupa mică– Profesor pentru învăţământ preşcolar Mariana MIHĂILĂ

Grupa mijlocie– Prof. Elena MIHAI

Grupa mare– Educator Gabriela MORARU

STRUCTURA CIOCÂRLEŞTI:

GPN Ciocârlești – Educator Mihaela TĂNASE

Clasele 0, a II-a – Prof. Ștefania PETRACHE

Clasele I, a III-a – Prof. Vasilica PETROVICI

STRUCTURA LUNCA RATEȘ

GPN LUNCA RATEȘ Silvia SURDU

Clasa 0, I, a III-a – Prof. Raluca Gabriela ȘUTAC

Clasa a II-a,a IV-a– Prof. Andreea CÎRSTEAN

STRUCTURA TUFEȘTII DE SUS

GPN Tufeștii de Sus Prof. Marinela AVĂDĂNII

Clasele 0-IV Prof. Sorina SCRIPCARIU

STRUCTURA BODEȘTI

GPN Bodești- Prof. Despina BÎRLĂDEANU

Clasa 0,I– Prof. Maria IACOB

Clasa a II-a,a IV-a– Prof. Silvica SĂCĂLEANU

Clasa a III-a – Prof. Andreea CARP

Clasa a V-a– Diriginte Prof. Ionel PERJU

Clasa a VI-a– Diriginte Prof. Adrian HRIMIUC

Clasa a VII-a– Diriginte Prof. Alina ALEXA

Clasa a VIII-a– Diriginte Prof. Laura PĂRPĂLIȚĂ

PROFESORII NOȘTRI

DISCIPLINANUMELE ȘI PRENUMELE
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂAlina ALEXA
LIMBA FRANCEZĂMarius ȘTIURCĂ
Maria Pîslaru
LIMBA ENGLENĂMaria Pîslaru
MATEMATICĂIonel PERJU
FIZICĂ, CHIMIELaura PĂRPĂLIȚĂ
BIOLOGIE, ED. TEHNNOLOGICĂBeatrice POPA
GEOGRAFIEAncuța CHELEA
ISTORIEMitică Ovidiu LIPȘA
RELIGIEAdrian HRIMIUC
ED. MUZICALĂFlorin Anghel BIRICĂ
ED. PLASTICĂMădălina RUSU
ED. FIZICĂElena Loredana JUNCANARIU
Dănuț Tăcuțanu
TICIonel PERJU
ED. SOCIALĂMitică Ovidiu LIPȘA
ED.PENTRU SĂNĂTATEMariana MORARU
LECTURA CA ABILITATE DE VIAȚĂAlina ALEXA

SCOALA “AXINTE URICARIUL”-SCÂNTEIA:

Clasa 0: Prof. Tatiana BUBOI

Clasa I: Învățător  Elena RUSU

Clasa a II -a: Prof. Doinița SPÂNU

Clasa a III a A: Prof. Sorina CRIANGĂ

Clasa a III a B Prof. Andreea Livia PASNICU

Clasa a IV a : Prof. Iuliana ROMAN

Clasa a V a A: Diriginte Prof. Roxana COȚOVANU

Clasa a V a B: Diriginte Prof. Mihaela Ramona DIACONU

Clasa a VI a A: Diriginte Prof. Veronica CONDRATOV

Clasa a VI a B: Diriginte Prof. Anca Elena BĂLUȚĂ

Clasa a VII a A: Diriginte Prof. Mitică Ovidiu LIPȘA

Clasa a VII a B: Diriginte Prof. Mihai BOTEZATU

Clasa a VIII a A : Diriginte Prof. Maria MIHAI

Clasa a VIII-a B Diriginte Prof. Ana Maria ȚURCANU

PROFESORII NOȘTRI

NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂVeronica CONDRATOV
Ana Maria ȚURCANU
LIMBA FRANCEZĂMaria MIHAI
Ana Maria ȚURCANU
LIMBA ENGLENĂRoxana COȚOVANU
MATEMATICĂAnca Elena BĂLUȚĂ
Raluca VASILIU
FIZICĂMonica Elena CRISTIN
CHIMIELaura PĂRPĂLIȚĂ
BIOLOGIEMariana MORARU
GEOGRAFIEMihaela Ramona DIACONU
ISTORIEMitică Ovidiu LIPȘA
RELIGIEBogdan DÎRDĂRĂ
Ionuț Andrei CAȘCAVAL
Georgiana APETREI
ED. MUZICALĂFlorin Anghel BIRICĂ
ED. PLASTICĂViorela Mihaela Cîrlescu
ED. FIZICĂMihai BOTEZATU
Cosmin ADAM
ED. TEHNNOLOGICĂGigi VITEL
TICGigi VITEL
ED. SOCIALĂRoxana COȚOVANU
Diana Maria GROSU
ED.PENTRU SĂNĂTATEMariana MORARU

STRUCTURA BOROSEȘTI

GPN- Borosești

Grupa mica– Prof. Andreea Irina ȚIFACHI

Grupa mare– Prof. Ana AMOLDOVENCEI

Clasa 0, I, a III-a– Prof. Eva Maria BÎGU RĂDUCANU

Clasa a II-a, a IV-a- Prof Ionel Cristian DONEA

Clasa a V-a– Diriginte Prof. Marius ȘTIURCĂ

Clasa a VI-a– Diriginte Prof. Iuliana CRISTEA

Clasa a VII-a– Diriginte Prof. Dănuț TĂCUȚANU

Clasa a VIII-a– Diriginte Prof. Valentin OLĂERU

PROFESORII NOȘTRI

DISCIPLINANUMELE ȘI PRENUMELE
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂIuliana CRISTEA
LIMBA FRANCEZĂMarius ȘTIURCĂ
LIMBA ENGLENĂMaria Pîslaru
MATEMATICĂValentin OLĂERU
FIZICĂMonica Elena CRISTIN
CHIMIELaura PĂRPĂLIȚĂ
BIOLOGIEMariana MORARU
GEOGRAFIEAncuța CHELEA
ISTORIEȘtefan MIRCEA
RELIGIEAdrian HRIMIUC
ED. MUZICALĂFlorin Anghel BIRICĂ
ED. PLASTICĂMădălina RUSU
ED. FIZICĂDănuț TĂCUȚANU
ED. TEHNNOLOGICĂBeatrice POPA
TICAdrian HRIMIUC
ED. SOCIALĂFlorin Anghel BIRICĂ